Model: MT1253
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 18.45 PLN

COBRA PRO INFERNO to klawiatura mechaniczna skierowana do graczy komputerowych, dla których jest istotna wygoda użytkowania, niezawodność oraz funkcjonalność. Klawiatura została zaprojektowana pod kątem gier komputerowych, ale również doskonale sprawdza się podczas codziennego użytkowania w biurze czy domu.

PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA
Konstrukcja klawiatury mechanicznej została oparta na solidnej aluminiowej obudowie. COBRA PRO INFERNO waży 800g. Czyszczenie klawiatury z okruchów i innych zanieczyszczeń jest bardzo łatwe. Ergonomiczny kształt, 3 blokowy układ typu desktop oraz doskonale wyprofilowane klawisze wpływają na jakość rozgrywki. W górnej części klawiatury znajduje się 12 dodatkowych klawiszy odpowiadających za funkcje multimedialne
i internetowe.


Skok klawiszy jest mocno wyczuwalny. Z tyłu klawiatury znajdują się nóżki umożliwiające regulowanie wysokości tylnej części klawiatury od podłoża. Pomiędzy nóżkami znajdują się trzy otwory na poprowadzenie kabla z dowolnej strony, tak aby nie przeszkadzał na biurku. Klawiatura MT1253 jest wyposażona w pozłacaną wtyczkę USB. Na kablu znajduje się filtr ferrytowy redukujący wszelkie zakłócenia.

PRZEŁĄCZNIKI CYAN AX
Klawiatura COBRA PRO INFERNO jest wyposażona w przełączniki mechaniczne CYAN AX. Wyczuwalny moment zadziałania klawiatury znacznie skraca czas reakcji, dając przewagę nad innymi graczami. Siła nacisku na klawisze wynosi 50g. Zapewnia ona niesamowicie szybkie działanie w raz z połączeniem refleksu gracza. Mechaniczne przełączniki wyróżniają się charakterystycznym odgłosem kliknięcia.

REGULOWANE PODŚWIETLENIE LED
Dla graczy istotną funkcją klawiatur gamingowych jest jej podświetlenie. Nocna rozgrywka na mechanicznej klawiaturze INFERNO przy zgaszonym świetle nie stanowi problemu, a podświetlenie LED zmniejsza prawdopodobieństwo pomylenia klawiszy.

COBRA PRO INFERNO ma wielokolorową, programowalną iluminację wszystkich klawiszy w raz z możliwością ustawienia jasności podświetlenia oraz możliwością całkowitego wyłączenia. Wbudowana pamięć do ustawień podświetlanych klawiszy pozwala graczowi wybrać tylko te klawisze które mają świecić. Ułatwia to oznaczenie przycisków niezbędnych podczas rozgrywki, reszta zaś pozostanie wygaszona.

TECHNOLOGIA ANTI-GHOSTING
Jest to funkcja zapobiegająca blokowaniu się klawiatury, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie. Technologia ta pozwala graczom na stosowanie różnych kombinacji klawiszy.
Jest to możliwe dzięki niezależnemu i precyzyjnemu kontrolowaniu każdego z przycisków przez wbudowany procesor ARM CORTEX M3.

Mechaniczna klawiatura COBRA PRO INFERNO MT1253 korzysta z wbudowanych sterowników systemowych. Żadne inne sterowniki nie są potrzebne.

WŁASCIWOSCI
• Sterowanie procesorem ARM CORTEX M3
• 3 blokowy układ typu desktop
• 104 klawisze
• 12 dodatkowych funkcji multimedialnych i internetowych
• Wielokolorowa, programowalna iluminacja klawiszy
• Anti-ghosting
• Aluminiowa obudowa górna
• Interfejs USB, pozłacana wtyczka
• Długość kabla z ¬filtrem ferrytowym: 170cm
• Zgodność z Windows WIN 7/8/10 32-64bit, Mac OS
• Rozmiary: 447x159x40mm
• Waga: 0, 8kg
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...