Model: MT3580
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 18.45 PLN

BLUETOOTH EARSET NEXT MT3580 to słuchawka douszna Bluetooth 4.1 z wbudowanym mikrofonem, zasilana wytrzymałym akumulatorem litowo-polimerowym.

Czas trwania rozmów na pełnym naładowaniu wynosi do 7 godziny (czas czuwania do 110h) dzięki wykorzystaniu energooszczędnej technologii Bluetooth 4.1.

Niewielki rozmiar oraz lekka konstrukcja gwarantują komfort oraz swobodę użytkowania. Wygodny, uniwersalny uchwyt pozwala nosić słuchawkę na prawym jak i na lewym uchu.

Urządzenie ma wbudowane gniazdo microUSB. Jedną ładowarką naładujesz swojego smartfona i słuchawkę BLUETOOTH EARSET NEXT  MT3580.

Dzięki umiejscowieniu przycisku odbierania/zakończenia połączenia oraz przycisków regulacji głośności obsługa urządzenia BLUETOOTH EARSET NEXT staje się niezwykle prosta i intuicyjna.

Redukcja szumów otoczenia, wiatru oraz echa gwarantuje wysoką jakość dźwięku w każdych warunkach. 

Słuchawka MT3580 wyposażona jest w diodę informującą o stanie akumulatora, połączenia telefonicznego czy parowania ze smartfonem.

Jest to idealne urządzenie dla kierowców. Bez narażania się na mandat, rozmawiaj komfortowo podczas prowadzenia samochodu czy wykonywania pracy!

Słuchawka MT3580 jest kompatybilna z większością urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...