Model: MT3572
Gwarancja: 2 lata
Wysyłka od: 18.45 PLN

MARATHON BT MT3572 są to słuchawki sportowe Bluetooth 4.0  z wbudowanym mikrofonem, zasilane dwoma wytrzymałymi akumulatorami litowo-polimerowymi.

Czas trwania rozmów na pełnym naładowaniu wynosi 5 godziny (czas czuwania do 240h) dzięki wykorzystaniu energooszczędnej technologii Bluetooth 4.0. 

Niewielki rozmiar słuchawek,  lekka konstrukcja oraz antywstrząsowe zaczepy gwarantują komfort oraz swobodę np. w trakcie biegania czy jazdy na rowerze. 
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy MARATHON BT zapewnia wysoką jakość dźwięku stereo który napędza podczas treningu!

Uwolnij swoje ręce i słuchaj muzyki, podcastów, radia internetowego, informacji o kierunkach z GPS podczas pracy, spaceru, treningu czy prowadzenia samochodu. Jest to doskonały zestaw dla osób aktywnych fizycznie! 

Słuchawki mają wbudowane gniazdo microUSB. Specjalną ładowarką dołączoną do zestawu, naładujesz obydwie słuchawki w tym samym czasie. 
Dzięki umiejscowieniu przycisku odbierania/zakończenia połączenia oraz przycisków regulacji głośnościobsługa urządzenia MARATHON BT MT3572 staje się niezwykle prosta i intuicyjna. 

Słuchawki wyposażone są w diodę informującą o stanie akumulatora, połączenia telefonicznego czy parowania ze smartfonem.  

Słuchawki MT3572 do działania w trybie stereo muszą być ze sobą połączone kablem microUSB który znajduje się w zestawieBezprzewodowa łądność z urządzeniem mobilnym odbywa się po przez intererfejs Bluetooth. 

Słuchawki MT3572 są kompatybilne z większością urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...